18.01.2018

Milí návštevníci,

prajem Vám všetko najlepšie do nového roku 2018.

V tomto roku budem mať 59 rokov, takže sa veľmi rýchlo blížim k ŠESŤDESIATKE.

Určite pochopíte, že už konečne chcem mať pokoj – od práce – od celého sveta.

Čas dozrel aby som si už dal pokoj od naháňania sa a od starostí. Veľmi rád by som sa dožil aspoň 88 rokov ako môj otec tento rok.

To znamená, že nasledujúcich 30 rokov chcem mať pokoj.

Ak ma chcete pozvať na dovolenku (ktorú vy budete platiť) alebo na jachtu (kde ja nebudem robiť skippera) tak ste vítaní.

Ak odo mňa niečo budete chcieť – hlavne peniaze – tak nie ste vítaní. Pokým ešte peniaze existujú tak ich mám ako použiť pre vlastnú rodinu.

Ja sa už nikde neponáhľam – na to je pilot lietadla aby došiel načas. Takže sa ma nepokúšajte tlačiť a naháňať.

Ja som už jednej manželke oči zatvoril. Viem čo je to smrť. A viem čo sa deje PRED smrťou. Takže všetko čo je pre Vás možno dôležité môže mne pripadať banálne.

Už nie som mladík, aby som si musel dokazovať, že niečo dokážem. Ja som prežil všetky svoje detské a mládežnícke sny.

Som druhý krát šťastne ženatý a mám krásnu o desať rokov mladšiu manželku. Moje šťastie je u nás v rodine – nesnažte sa ma zbytočne lákať na nejaké somariny von. Čokoľvek si vymyslíte musí naozaj stáť za to aby som tam išiel. Ja som už tretí rok na svadobnej ceste a nemám záujem si ju kaziť kvôli hlúpostiam.

Všetko toto znamená, že NEBUDEM DVÍHAŤ TELEFÓN. (Od zajtra.)

Ak ma chcete kontaktovať tak máte na to EMAIL, SMS, WHATSUP, VIBER alebo hoci aj Facebook.

Vždy sa najprv identifikujte – čísla ktoré nemám v zozname NEDVÍHAM. Je úplne samozrejmé, že BLOKOVANÉ čísla sú u mňa na čiernej listine – dajte si mozog do kopy ak ste blokovaný.

Pamätajte však na to, že si potrebujem dať okuliare aby som tie blchy videl na obrazovke – t. j. neočakávajte okamžitú odpoveď. Norma je od dnes cca 1 deň na odpoveď.

 

Znovu Vám prajem všetko najlepšie a dovidenia v 2048 = pozvem Vás na kávu.